Fixed Powerstation Uni, Black
- Код товара: 471219
- EAN: 8591680182077
- MPN: FIXPOS-U-BK
35.33€
Без налога: 29.20€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1151 шт. |
| Gross weight | 0.31 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Producer product name | Powerstation Uni, Black |
| Input | 5V/3A, 9V/2A |