Lanberg | IEC 320 C13 to C14 Cable | CA-C13E-11CC-0018-BK
- Код товара: 471861
- EAN: 5901969409833
- MPN: CA-C13E-11CC-0018-BK
2.95€
Без налога: 2.44€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 26.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5952 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | CA-C13E-11CC-0018-BK |
| Producer product family | IEC 320 C13 to C14 Cable |
| Длина кабеля | 1.8 м |