CyberPower Smart App UPS Systems | CP1600EIPFCRM2U | 1600 VA | 1000 W
- Код товара: 472317
- EAN: 4711027798240
- MPN: CP1600EIPFCRM2U
428.68€
Без налога: 354.28€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 374.00 мм |
| Gross height (mm) | 162.00 мм |
| Gross width (mm) | 523.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1088.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 272.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.36 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 шт. |
| Gross weight | 13.92 кг |
| Net weight | 12.56 кг |
| Producer product name | CP1600EIPFCRM2U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 1000 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 1600 ВА |