Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN | 1700 VA | 1040 W
- Код товара: 472371
- EAN: 3553340621437
- MPN: 3P1700UD
349.80€
Без налога: 289.09€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 312.00 мм |
| Gross width (mm) | 81.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 7.00 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 шт. |
| Gross weight | 8.30 кг |
| Net weight | 7.80 кг |
| Producer product name | 3P Ellipse 1700 USB DIN |
| Вместимость | 1040 Вт |
| Топология ИБП | Off line |
| Емкость | 1700 ВА |