Epson WorkForce Enterprise AM-C550 | Ink cartrige | Black
- Код товара: 472653
- EAN: 8715946716312
- MPN: C13T08Q140
261.24€
Без налога: 215.90€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | JP |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | WorkForce Enterprise AM-C550 |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Производительность по страницам | N/A страниц |