Bosch | Battery 36 V, 4.0 Ah
- Код товара: 472916
- EAN: 3165140742085
- MPN: S7109376
153.72€
Без налога: 127.04€
| Производитель | Bosch |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | pl |
| Combined (other) | 0.10 гр. |
| Gross depth (mm) | 106 мм |
| Gross height (mm) | 101 мм |
| Gross width (mm) | 184 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 116.8 гр. |
| PET | 1.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 29.2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.146 кг |
| Volume (m3) | 0.001969904 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 671 шт. |
| Gross weight | 1.46 кг |
| Net weight | 1.314 кг |
| Producer product name | Battery 36 V, 4.0 Ah |