Schneider Electric APC replacement battery cartridge, VRLA battery, 10Ah, 48VDC | RBC43
- Код товара: 474452
- EAN: 731304218463
- MPN: RBC43
610.57€
Без налога: 504.60€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 229.00 мм |
| Gross height (mm) | 768.00 мм |
| Gross width (mm) | 394.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1088.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 272.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.36 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 19 кг |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 20.45 кг |
| Net weight | 19.09 кг |
| Producer product name | RBC43 |
| Producer product family | APC replacement battery cartridge, VRLA battery, 10Ah, 48VDC |