Epson EB-W55 | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
- Код товара: 474663
- EAN: 8715946738581
- MPN: V11HB58040
691.02€
Без налога: 571.09€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 267.00 мм |
| Gross height (mm) | 122.00 мм |
| Gross width (mm) | 332.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 шт. |
| Gross weight | 3.60 кг |
| Net weight | 2.60 кг |
| Максимальное разрешение | WXGA (1280x800) |
| Яркость | 4000 лм |
| Producer product name | EB-W55 |
| Контрастность | 16000:1 |
| Throw ratio | 1.30 - 1.56:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | No |