Dell Pro Smart Dock | SD25 | DisplayPorts quantity 2 | HDMI ports quantity 1
- Код товара: 474881
- EAN: 2000001364321
- MPN: 210-BRFM
250.30€
Без налога: 206.86€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 162.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 231.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.22 кг |
| Net weight | 1.10 кг |
| Producer product name | SD25 |
| Producer product family | Pro Smart Dock |
| Количество портов DisplayPort | 2 |
| Количество HDMI портов | 1 |