Lenovo FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10)
- Код товара: 474971
- EAN: 085896558019
- MPN: 4Z21S06943
31.40€
Без налога: 25.95€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 422.00 мм |
| Gross width (mm) | 614.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 0.77 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product name | FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10) |