Anker Power Bank, 200 W | Prime | 20000 mAh | Black
- Код товара: 475095
- EAN: 194644130893
- MPN: A1336011
142.18€
Без налога: 117.50€
| Производитель | Anker |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 49.65 мм |
| Gross height (mm) | 540.00 мм |
| Gross width (mm) | 126.90 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 508 шт. |
| Gross weight | 0.81 кг |
| Net weight | 0.68 кг |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 20000 мА·ч |
| Совместимость | iPhone SE/12/13/14 Series and Later, Samsung S23 Series/S22 Series/Note20/20 Ultra, iPad Pro/Air/mini Series, MacBook Air/Pro Series, Steam Deck/DJI Mini 2, Nintendo Switch/Lite/OLED, AirPods And More |
| Producer product name | Prime |
| Producer product family | Power Bank, 200 W |