Lenovo | Laser Rechargeable Presentation Remote | Black
- Код товара: 475315
- EAN: 195892124535
- MPN: 4XW1S62315
44.54€
Без налога: 36.81€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.69 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 870 шт. |
| Gross weight | 1.15 кг |
| Net weight | 0.46 кг |
| Producer product name | Laser Rechargeable Presentation Remote |
| Цвет товара | Black |