Digitus CAT 6A Keystone module, set, 24 pcs | DN-93617-24
- Код товара: 475445
- EAN: 4016032365860
- MPN: DN-93617-24
77.86€
Без налога: 64.35€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 234.00 мм |
| Gross height (mm) | 313.00 мм |
| Gross width (mm) | 535.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 340.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 85.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.43 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product family | CAT 6A Keystone module, set, 24 pcs |
| Producer product name | DN-93617-24 |