Digitus CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 20 m | Grey
- Код товара: 475471
- EAN: 4016032327943
- MPN: DK-1644-200
12.05€
Без налога: 9.96€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 42.64 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.66 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.053 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 700 шт. |
| Gross weight | 0.65 кг |
| Net weight | 0.592 кг |
| Другие особенности | Length 20 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Цвет товара | Grey |