Digitus | HDMI IP Extender Set, Full HD, 120 m | DS-55517
- Код товара: 475522
- EAN: 4016032482666
- MPN: DS-55517
111.96€
Без налога: 92.53€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 620.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 510.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 480.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 120.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 0.77 кг |
| Net weight | 0.17 кг |
| Producer product name | DS-55517 |
| Producer product family | HDMI IP Extender Set, Full HD, 120 m |