Digitus Wall Mounting Cabinet | DN-19 16U-6/6-EC | Light Grey
- Код товара: 475538
- EAN: 4016032221760
- MPN: DN-19 16U-6/6-EC
212.62€
Без налога: 175.72€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 830.00 мм |
| Gross height (mm) | 620.00 мм |
| Gross width (mm) | 630.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3520.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 880.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.40 кг |
| Volume (m3) | 0.32 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 27.80 кг |
| Net weight | 23.40 кг |
| Producer product name | DN-19 16U-6/6-EC |
| Producer product family | Wall Mounting Cabinet |
| Цвет товара | Light Grey |