Digitus USB 2.0 Connection Cable | AK-300105-030-S
- Код товара: 475564
- EAN: 4016032282747
- MPN: AK-300105-030-S
1.56€
Без налога: 1.29€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.90 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 шт. |
| Gross weight | 0.076 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | AK-300105-030-S |
| Producer product family | USB 2.0 Connection Cable |