Xiaomi Redmi Pad 2 Cover | Cover | Gray
- Код товара: 476660
- EAN: 6932554444112
- MPN: BHR087SGL
17.15€
Без налога: 14.17€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 280.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1210 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | Redmi Pad 2 Cover |
| Цвет товара | Gray |
| Материал | N/A |
| Тип чехла | Cover |