Bissell | PowerClean Battery 2500mAH | Black
- Код товара: 476736
- EAN: 011120279771
- MPN: 4140
75.17€
Без налога: 62.12€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 378.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 305.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 27.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| TI weight (kg) | 0.45 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 150 шт. |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Producer product name | PowerClean Battery 2500mAH |
| Цвет товара | Black |