Epson WorkForce Enterprise AM-C400 | Ink cartrige | Cyan
- Код товара: 476830
- EAN: 8715946715087
- MPN: C13T08N240
326.54€
Без налога: 269.87€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | JP |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink cartrige |
| Производительность по страницам | N/A страниц |