Deepcool Performance 120mm Fan | FD12
- Код товара: 477137
- EAN: 6933412710912
- MPN: R-FD12-BKNPN1-G
11.45€
Без налога: 9.46€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1461 шт. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.68 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product name | FD12 |
| Producer product family | Performance 120mm Fan |