Epson EB-L890U | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
- Код товара: 477449
- EAN: 8715946737959
- MPN: V11HB27040
4 630.82€
Без налога: 3 827.12€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 470.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 шт. |
| Gross weight | 9.50 кг |
| Net weight | 8.50 кг |
| Максимальное разрешение | WUXGA (1920x1200) |
| Яркость | 8000 лм |
| Producer product name | EB-L890U |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Throw ratio | 1.35-2.20:1 |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi стандарты | 802.11a/b/g/n/ac |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:10 |