Gembird Wireless presenter with laser pointer | WP-L-11
- Код товара: 477454
- EAN: 8716309134200
- MPN: WP-L-11
14.41€
Без налога: 11.91€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 78.00 мм |
| Gross width (mm) | 155.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2042 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | WP-L-11 |
| Producer product family | Wireless presenter with laser pointer |