DUCO Humidity Sensor DucoBox Energy Comfort (Plus)
- Код товара: 477701
- EAN: 5425037156721
- MPN: 0000-4723
127.74€
Без налога: 105.57€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 32 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Palette Qty | 4608 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | Humidity Sensor DucoBox Energy Comfort (Plus) |