DUCO Multi-zone Valve DucoBox Energy (Sensorless), 125
- Код товара: 477706
- EAN: 5425037157513
- MPN: 0000-4761
138.48€
Без налога: 114.45€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 440.00 мм |
| Gross width (mm) | 445.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.49 кг |
| Producer product name | Multi-zone Valve DucoBox Energy (Sensorless), 125 |