DUCO Connection Piece 45° with Joint D160/D160 (M/M)
- Код товара: 477756
- EAN: 5425037159852
- MPN: 0000-4949
16.15€
Без налога: 13.35€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 169.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 256 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Producer product name | Connection Piece 45° with Joint D160/D160 (M/M) |