Deepcool CPU Cooler | AG500 BK ARGB V2 | Intel, AMD
- Код товара: 478396
- EAN: 6933412729334
- MPN: R-AG500-BKAMMN-GJD
34.92€
Без налога: 28.86€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 403 шт. |
| Gross weight | 1.06 кг |
| Net weight | 0.86 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | AG500 BK ARGB V2 |
| Producer product family | CPU Cooler |