Huawei Smart PV Controller | SUN2000-150K-MG0
- Код товара: 479315
- EAN: 2000001374498
- MPN: SUN2000-150K-MG0
6 676.33€
Без налога: 5 517.63€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1000.00 мм |
| Gross height (mm) | 395.00 мм |
| Gross width (mm) | 710.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 10.00 кг |
| Volume (m3) | 0.28 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3 шт. |
| Gross weight | 109.00 кг |
| Net weight | 99.00 кг |
| Nominal output Power (AC) | 150000 Вт |
| Max. Efficiency | 400V 98.6, 480V 98.8 % |
| Euro Efficiency | 98.4 % |
| No. of MPPT | 7 |
| Producer product name | SUN2000-150K-MG0 |
| Producer product family | Smart PV Controller |