Lanberg | Patchcord CAT.5E UTP | PCU5-10CC-0300-S | 3 m | Grey
- Код товара: 479600
- EAN: 5901969404456
- MPN: PCU5-10CC-0300-S
1.02€
Без налога: 0.84€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 245 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 180 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000882 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | PCU5-10CC-0300-S |
| Producer product family | Patchcord CAT.5E UTP |
| Длина кабеля | 3 м |
| Цвет товара | Grey |