Lanberg | Patchcord CAT.5E UTP | PCU5-10CC-0100-BK | 1 m | Black
- Код товара: 479618
- EAN: 5901969406702
- MPN: PCU5-10CC-0100-BK
0.58€
Без налога: 0.48€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000357 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | PCU5-10CC-0100-BK |
| Producer product family | Patchcord CAT.5E UTP |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Black |