Lanberg | Patchcord CAT.5E UTP | 2 m | Black
- Код товара: 479620
- EAN: 5901969406726
- MPN: PCU5-10CC-0200-BK
0.86€
Без налога: 0.71€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0005355 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 41 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип | PCU5-10CC-0200-BK |
| Producer product name | Patchcord CAT.5E UTP |
| Длина кабеля | 2 м |
| Цвет товара | Black |