Lanberg | Patchcord CAT.5E UTP Fluke Passed | PCU5-10CC-2000-BK | 20 m | Black
- Код товара: 479625
- EAN: 5901969406771
- MPN: PCU5-10CC-2000-BK
4.24€
Без налога: 3.50€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 285 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0032775 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 527 шт. |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| Producer product name | PCU5-10CC-2000-BK |
| Producer product family | Patchcord CAT.5E UTP Fluke Passed |
| Длина кабеля | 20 м |
| Цвет товара | Black |