Lanberg | Patchcord CAT.6 UTP | PCU6-10CC-1500-BK | 15 m | Black
- Код товара: 479635
- EAN: 5901969406962
- MPN: PCU6-10CC-1500-BK
4.60€
Без налога: 3.80€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 235 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00282 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 41 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Producer product name | PCU6-10CC-1500-BK |
| Producer product family | Patchcord CAT.6 UTP |
| Длина кабеля | 15 м |
| Цвет товара | Black |