Lanberg | Keystone Toolless Module RJ45 to LSA CAT.5E FTP 180° | KSF5-2000
- Код товара: 479681
- EAN: 5901969415933
- MPN: KSF5-2000
2.08€
Без налога: 1.72€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.0003 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product family | Keystone Toolless Module RJ45 to LSA CAT.5E FTP 180° |
| Producer product name | KSF5-2000 |