Lanberg HDMI V2.0 Cable 4K CU | CA-HDMI-20CU-0075-BK | HDMI to HDMI | 7.5 m
- Код товара: 479700
- EAN: 5901969418354
- MPN: CA-HDMI-20CU-0075-BK
8.43€
Без налога: 6.97€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 360 мм |
| Gross height (mm) | 45 мм |
| Gross width (mm) | 285 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.004617 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3900 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.43 кг |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Producer product name | CA-HDMI-20CU-0075-BK |
| Producer product family | HDMI V2.0 Cable 4K CU |
| Длина кабеля | 7.5 м |
| Цвет товара | Black |