Lanberg | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA | PCF6A-10CC-0150-S | 1.5 m | Grey
- Код товара: 479721
- EAN: 5901969424799
- MPN: PCF6A-10CC-0150-S
1.16€
Без налога: 0.96€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 243 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 180 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0008748 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 500 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | PCF6A-10CC-0150-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Цвет товара | Grey |