Lanberg | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA | PCF6A-10CC-1000-S | 10 m | Grey
- Код товара: 479729
- EAN: 5901969427189
- MPN: PCF6A-10CC-1000-S
4.68€
Без налога: 3.87€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 288 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 228 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00262656 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | PCF6A-10CC-1000-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA |
| Длина кабеля | 10 м |
| Цвет товара | Grey |