Lanberg | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA | PCF6A-10CC-2000-BK | 20 m | Black
- Код товара: 479732
- EAN: 5901969427318
- MPN: PCF6A-10CC-2000-BK
8.00€
Без налога: 6.61€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 290 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 225 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.003915 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.58 кг |
| Net weight | 0.56 кг |
| Producer product name | PCF6A-10CC-2000-BK |
| Producer product family | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA |
| Длина кабеля | 20 м |
| Цвет товара | Black |