Lanberg | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU | PCU6-10CU-0300-S | 3 m | Gray
- Код товара: 479745
- EAN: 5901969434293
- MPN: PCU6-10CU-0300-S
2.23€
Без налога: 1.84€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Gross width (mm) | 185 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.00111 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 41 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.092 кг |
| Producer product name | PCU6-10CU-0300-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU |
| Длина кабеля | 3 м |
| Цвет товара | Gray |