Candy Cooker Hood Charcoal Filter | Candy
- Код товара: 480083
- EAN: 8059019013558
- MPN: KFC6978
9.23€
Без налога: 7.63€
| Производитель | Candy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 216 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.16 кг |