Lenovo | Multi-Mode Pro Plus Mouse | 6050 | Wireless | Bluetooth 5.3 | Eclipse Black
- Код товара: 481892
- EAN: 195892125525
- MPN: 4Y51S61876
24.01€
Без налога: 19.84€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.67 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 758 шт. |
| Gross weight | 1.32 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Producer product name | 6050 |
| Producer product family | Multi-Mode Pro Plus Mouse |
| DPI | Up to 4000 |
| Number of buttons | 10 (left, right, scroll click, tilt left, tilt right, DPI, forward, back, channel switch and pairing, on/off) NULL |
| Key life span | 5 million |
| Sensors | IR Optical |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Eclipse Black |
| Прокрутка | 4-way scroll wheel (up/down/tilt left/tilt right) |
| Число поддерживаемых батарей | 1x AA |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Тип соединения | Bluetooth 5.3 |