Epson Head Cleaning Set S400262 SC-G6000 and SC-F2200 | C13S400262
- Код товара: 482500
- EAN: 198390010089
- MPN: C13S400262
85.16€
Без налога: 70.38€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 128 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Producer product name | C13S400262 |
| Producer product family | Head Cleaning Set S400262 SC-G6000 and SC-F2200 |