Xiaomi Portable Photo Printer 1S | Colour | Heat-sensitive (ZINK)
- Код товара: 484143
- EAN: 6932554418427
- MPN: BHR9974GL
74.05€
Без налога: 61.20€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 227.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 177.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 205 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product name | Portable Photo Printer 1S |
| Технология печати | Heat-sensitive (ZINK) |
| Печать | Colour |