Xiaomi 20W Power Strip (2C1A) EU | Sockets quantity 3
- Код товара: 484147
- EAN: 6932554428853
- MPN: BHR07UKEU
23.09€
Без налога: 19.08€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 285.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2000 шт. |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product name | 20W Power Strip (2C1A) EU |
| Количество розеток | 3 |