Lenovo Yoga Pen | Grey
- Код товара: 484400
- EAN: 195892122005
- MPN: 4X81Q95846
32.71€
Без налога: 27.03€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 223.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.075 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3202 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.001 кг |
| Producer product name | Yoga Pen |
| Цвет товара | Grey |
| Особые свойства | Magnetic Attach; Support Tilt Detection; USB-C Charging; Rechargeable Li-ion Battery; LED Battery Indicator |