Epson Mount - ELPMB87 - EB-815E
- Код товара: 484558
- EAN: 8715946734248
- MPN: V12H006AZ0
313.08€
Без налога: 258.74€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 144.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.42 кг |
| Producer product name | Mount - ELPMB87 - EB-815E |