Lenovo | ThinkStation Slim 170W AC Adapter (Slim tip), EU
- Код товара: 485015
- EAN: 195892133377
- MPN: 4X21U26039
71.83€
Без налога: 59.36€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Gross depth (mm) | 121 мм |
| Gross width (mm) | 67 мм |
| Gross height (mm) | 18 мм |
| Volume (m3) | 0.000145926 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.108 кг |
| Palette Qty | 2347 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.426 кг |
| Net weight | 0.318 кг |
| Producer product name | ThinkStation Slim 170W AC Adapter (Slim tip), EU |