Fixed | Glowing Charging Cable USB-C/USB-C, PD support, Rainbow | FIXDLED-CC-RA
- Код товара: 485269
- EAN: 8591680149001
- MPN: FIXDLED-CC-RA
13.24€
Без налога: 10.94€
| Производитель | Fixed |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 193.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 13264 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | FIXDLED-CC-RA |
| Producer product family | Glowing Charging Cable USB-C/USB-C, PD support, Rainbow |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Мощность | 60 Вт |