ETA ETA714950520 Baking Mold for ETA714990030
- Код товара: 485763
- EAN: 8590393344567
- MPN: ETA714950520
8.81€
Без налога: 7.28€
| Производитель | ETA |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 98.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 192 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product name | ETA714950520 Baking Mold for ETA714990030 |