Huawei | FreeBuds 7i | ANC | Noise canceling
- Код товара: 485883
- EAN: 6942103164774
- MPN: 55038460
88.11€
Без налога: 72.82€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| ANC | Yes |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4114 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | FreeBuds 7i |
| подавление шума | Yes |
| Control | Double tap: play sound/pause sound/answer call/end call; Triple tap: skip to the next track; Swipe: increase/decrease volume; Touch and hold: switch noise canceling modes/reject call |
| Sensors | Infrared sensor, Halo sensor, touch sensor, gyroscope, accelerometer, bone conduction sensor |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Цастота | 20-40k кГц |
| Размер динамика | 11 мм |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | White |
| Bluetooth | Yes |
| Встроенный микрофон | No |